Hea enesetunne

Hea enesetunne läbi tervisliku toitumise

Tänaseks on jõutud tõdemuseni, et paljud sajandi katastroofilised haigused on seotud vale toitumisega. Sajad miljonid inimesed kogu maailmas otsivad vastust küsimusele, kuidas õigesti toituda, et pikendada oma elu.

Paljude sajandi haiguste põhjus peitub eelkõige toitumises. Kõige rohkem puudutab see südame-veresoonkonna haigusi. Meie ebaõige toitumine väljendub selles, et süües tavalist toitu, saame ühest küljest palju ülearust ja isegi kahjulikku, teisest küljest aga ei saa meie organism paljusid organismile vajalikke aineid.

Dietoloogid väidavad, et tasakaalustatud toitumine algab hommikusöögist.

Hommikusöök aitab täiendada öö jooksul kulutatud toitainete varusid, seega annab energiat kohe hommikust alates.

Süües hommikusööki, me mitte ainult ei kindlusta ennast energiaga, vaid soodustame ka kaalu kontrollimist.

Hommikusöök aitab vältida kaloririkkaid vahepalasid päeva jooksul, sellega annab õige toitumisreźiimi kogu päevaks.

Dietoloogide hiljutised uuringud on näidanud, et inimestel, kes ei jäta hommikusööki vahele, on kergem dieeti pidada ja nad võtavad rohkem kaalust alla.

Tervislik hommikusöök – on hea päeva algus ja tasakaalustatud toitumise algus.

Meie hommikusöök aitab oluliselt täiendada toitainete varusid, vähendada üldist toiduratsiooni kalorsust, jälgida joogi reźiimi, anda õige toitumisreźiimi kogu päevaks – st mõõdukates kogustes, regulaarselt, ilma kaloririkaste vahepaladeta ja liigsöömiseta vastu ööd. Need on sellised tervislikud toitumisharjumused, mida me võime edasi anda oma lastele.

Tasakaalustatud toitumise põhimõtted on: kalorsus, toiteväärtus, joogireźiim ja toitumisreźiim.

Tasakaalustatud toit tugevdab meie organismi, parandab ainevahetust ja tänu sellele vabaneme paljudest tervisehädadest ning üleliigsest kaalust.

Ärge olge ükskõikne enda ja oma tervise suhtes. Igaüks, kes suhtub täna tõsiselt oma tervisesse, peaks muutma oma toitumisharjumusi.

http://tooted.herbalife.ee/kaalureguleerimine

http://tervislikeluviis.herbalife.ee/

 

Helista ja küsi lisainfot: +372 56690802

või kirjuta kyllike.villa@herba.ee